Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania z miejscem parkingowym Słomniki - Sprzedaż i najem

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Faustyny

Słomniki,małopolskie

2 400 zł46 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuje ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 46,04 m2 zlokalizowanego na ul. Św Faustyny 8 w Słomnikach. Lokal znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku. Rozkład mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słomniki,małopolskie

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Słonecznej w Słomnikach, mieście zlokalizowanym 30km na północ od centrum Krakowa. Lokalizacja: słomniki - miasto zlokalizowane 30km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Słomniki,małopolskie

550 000 zł47 m² 11 596 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Św. Faustyny w Słomnikach, mieście zlokalizowanym 30km na północ od centrum Krakowa. Lokalizacja: słomniki - miasto zlokalizowane 30km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Świerczewskiego

Słomniki,małopolskie

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam ostatnie wolne mieszkania w Słomnikach. Nowy blok - inwestycja 2014 roku. Przyjemna i cicha okolica jednocześnie blisko centrum. W najbliższym otoczeniu sklepy, szkoła,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij